slider_bg_3
Yüksek kalite, düşük ücret garantisi.
BDC MÜHENDİSLİK
slider_bg_3
Profesyonel Çözümler İçin sizleri,
şirketimize davet ediyoruz.
BDC Mühendislik

HAKKIMIZDA

2007 yılından bu tarafa Mersin ve Akdeniz Bölgesinde inşaat, taahhüt, plan ve proje sektörlerinde profesyonel ve ileri teknoloji ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Firmamız daha önce Kösem Mühendislik olarak hizmet vermekteyi daha sonra BDC mühendislik oldu 2011 bu tarafa BDC mühendislik olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ulaşabildiği değil, ulaşılamaz gördüklerimizi hedef alarak 21. yüzyılın gelişmelerine ayak uydurmak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakar, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

MİSYONUMUZ

  • Tecrübeli kadrolarımız ile müşterilerimize zamanında, ekonomik, güvenilir ve dünya standardında hızlı çözümler sunmak.
  • Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerimizin kaynaklarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayıcı tedbirler almak.
  • İşimizi yaparken çevremize karşı olan sosyal sorumluluklarımızı asla unutmadan, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak.

VİZYONUMUZ

  • İnşaat sektöründe mühendislik, danışmanlık, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek.
  • Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.

Profesyonel Hizmetin Kaliteli Adresi BDC Mühendislik! BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?